Přípravka nás reprezentovala ve Stupavě

Ve dnech 15.-18.5. se dvě družstva havlíčkobrodské házenkářské přípravky ročníku 2005 a mladších zúčastnila mezinárodního turnaje Playminihandball 2014, který se konal ve slovenské Stupavě.

Turnaje se zúčastnilo 250 malých sportovců, pro které byl připravený bohatý doprovodný program. V silné konkurenci 35 týmů z České republiky a Slovenska, které byly rozděleny do dvou kategorií vybojovalo družstvo "B", složené většinou z nováčků v našem oddíle 15 místo. Družstvo "A" si po těžkých bojích v základní skupině a vyřazení všech favoritů turnaje doslova vydřelo stříbrné medaile. V těžkém finále podlehlo týmu Ivanka pri Dunaji. Samotné finále se hrálo za skvělé atmosféry, před naprosto zaplněným hledištěm sportovní haly ve Stupavě. Pro děti byl turnaj velký zážitek, a také dobrá házenkářská zkušenost. Budeme doufat, že se celé přípravce povede stále nejméně tak dobře, jako na Slovensku, a vyrostou z nich skvělí hráči.
Všem dětem patří velké poděkování za skvělé výkony a reprezentaci oddílu házené a Havlíčkova Brodu.