Minižačky na Mikulášském turnaji

 

Ve dnech 12. a 13.12.2014 se tým minižaček TJ Jiskra Havlíčkův Brod zúčastnil Mikulášského turnaje ve Veselí nad Moravou.

Turnaj se za účasti šesti týmů odehrál systémem každý s každým dvoukolově.

 

Výsledky:

Jiskra HB - Slavia Praha "A"  1:7
Jiskra HB - Velká nad Veličkou 11:10
Jiskra HB - Slavia Praha "B"  3:4
Jiskra HB - Zlín  5:5
Jiskra HB - Žirovnice 1:8
Jiskra HB - Slavia Praha "A" 5:8
JIskra HB - Velká nad Veličkou 5:3
Jiskra HB - Slavia Praha "B" 7:5
Jiskra HB - Zlín 3:12
Jiskra HB - Žirovnice 2:5

Sestava a branky: Pecnová Lucie, Beránková Klára - Nováková Nikola, Holendová Nikola, Ludešová Lucie, Kudlová Šárka (1), Douchová Kateřina (11), Ešnerová Eliška (20), Beránková Tereza, Vávrová Barbora, Ručová Gabriela (6), Beránková Klára, Kroufková Adéla, Babicová Michaela (5)

I když Veselí nad Moravou není zrovna blízko, hodně rodičů vážilo tuto dlouhou cestu a vytvořilo v hale bouřlivou atmosféru. Svým povzbuzováním rodiče hnali holky ke skvělým výkonům a bylo vidět, že se házenou baví jak fandové, tak samotné hráčky. V konkurenci týmů zvučných jmen se naše holky určitě neztratily, posbíraly cenné zkušenosti a obsadily krásné čtvrté místo. Navíc naše hráčka Eliška Ešnerová byla vyhlášena nejlepší hráčkou turnaje.
Děkujeme holkám za bojovnost a skvělou partu, která si naplno užila celý víkend s mikulášem a čerty. Rodičům děkujeme za jedinečnou podporu a trenérovi Milanovi Novákovi za trpělivost.

Konečné pořadí:
1. Slavia Praha "A"
2. Slavoj Žirovnice
3. Zlín
4. TJ Jiskra Havlíčkův Brod
5. Slavia Praha "B"
6. Velká nad Veličkou

 

  • podpořil kraj vysocina
  • Pivovar Rebel Havlíčkův Brod
  • Hasičská vzájemná pojišťovna