Minižačky - turnaj ve Zruči nad Sázavou

Zimní turnaj ve Zruči nad Sázavou 23.2.2014

V neděli 23.2.2014 se minižačky TJ Jiskra Havlíčkův Brod zúčastnili přípravného turnaje ve Zruči nad Sázavou. Při účasti sedmi týmů se hrálo systémem 6+1 každý s každým. S výjimkou našeho týmu se turnaje zúčastnila smíšená nebo ryze chlapecká družstva Jiskry Zruč, SK Hudlice, Liberce, Sparty Kutná Hora, Ivančic a Úval.

Sestava: Sára Beránková, Denisa Vondrová - Tereza Bouchnerová, Eliška Musilová, Nikola Boháčková, Eliška Ešnerová, Gariela Ručová, Nikola Kotanová, Nikola Holendová, Adéla Krajdlová, Kateřina Douchová, Magdaléna Mišková.

Výsledky:
TJ Jiskra Havlíčkův Brod - Jiskra Zruč 2:2
TJ Jiskra Havlíčkův Brod - SK Hudlice 1:2
TJ Jiskra Havlíčkův Brod - Liberec 3:9
TJ Jiskra Havlíčkův Brod - Kutná Hora 1:4
TJ Jiskra Havlíčkův Brod - Ivančice 5:3
TJ Jiskra Havlíčkův Brod - Úvaly 4:4

Branky Jiskry: Ešnerová 6, Bouchnerová 5, Boháčková 3, Holendová 1, Krajdlová 1

Konečné pořadí: 1. Sparta Kutná Hora, 2. Úvaly, 3. Zruč nad Sázavou, 4. Liberec, 5. SK Hudlice, 6.Jiskra Havlíčkův Brod, 7. Ivančice

V prvním přípravném turnaji po novém roce měly naše hráčky pomalejší rozjezd. Až ve dvou posledních utkáních dokázaly uplatnit to, co se naučily v tréninku. Premiéru v házenkářském dresu si odbyla Majda Mišková. Velkou pochvalu zaslouží obě gólmanky, které tým podržely skvělými zákroky. Uznání zaslouží tým za předvedený kolektivní a bojovný výkon v posledních dvou zápasech turnaje.
 

 

  • podpořil kraj vysocina
  • Pivovar Rebel Havlíčkův Brod
  • Hasičská vzájemná pojišťovna