Minižačky v Jindřichově Hradci

Královny nerozhodných výsledků


V sobotu 1.3.2014 jsme s minižačkami vyrazili na další přípravný turnaj. Tentokrát do Jindřichova Hradce. Turnaje v nádherné moderní hale se zúčastnilo deset týmů rozdělených do dvou skupin po pěti. Podle umístění ve skupině se pak odehráli zápasy o konečné umístění v turnaji. Naše holky měly na turnaji kopec smůly. Za vše hovoří smolná remíza v prvním utkání s domácím Jindřichovým Hradcem, kdy dvacet vteřin před koncem domácí gólem z přešlapu srovnali na konečných 3:3. Holky se ale nevzdaly a i v dalším zápase šlapaly jako dobře namazaný stroj. S Černými anděly z Mostu sehrály vyrovnanou partii a s remízou 5:5 byly oba celky spokojeny. Zápas s favorizovanou Slavií Praha skončil jednoznačným skóre 1:8 ve prospěch našeho soupeře. Zpočátku se holky zalekly "jména Slavie", ale v druhé polovině utkání se síly vyrovnaly a hráčky zjistily, že i s takovým týmem jako je Slavie se dá hrát. Poslední utkání ve skupině jsme sehráli s týmem Strakonic. Případné vítězství by nás katapultovalo na třetí příčku ve skupině a možnost hrát o 5. místo v turnaji. Bohužel ani v tomto zápase nám štěstí nepřálo a po remíze 2:2 jsme skončily na čtvrtém místě ve skupině.
V utkání o konečné sedmé místo na turnaji jsme se střetly s hráčkami Háje Praha. Když už jsme prohrávaly 1:4, zdálo se být rozhodnuto. Holky předvedly neskutečnou bojovnost a touhu po vítězství, ale bohužel se nám nepodařilo dotáhnout zápas do vítězného konce a těsná prohra 3:4 rozhodla o našem konečném 8. místě na tomto skvěle obsazeném turnaji.

Sestava na tomto turnaji: Sára Beránková - Nikča Boháčková, Klára Beránková, Kačka Douchová, Terka Bouchnerová, Eliška Musilová, Eliška Ešnerová, Míša Babicová, Gabča Ručová, Lucka Lukešová, Adéla Krajdlová, Verča Stejskalová

Výsledky:
Jiskra HB - Jindřichův Hradec 3:3
Jiskra HB - Baník Most 5:5
Jiskra HB - DHC Slavia Praha 1:8
Jiskra HB - Strakonice 2:2

O umístění:
Jiskra HB - Háje Praha 3:4

S házenou, kterou se holky na turnaji prezentovaly jsme byli spokojeni a rodiče, kteří se na holky přijeli podívat, jim děkovali za krásné zážitky. Hráčky předvedly neskutečnou bojovnost a skvělé kolektivní i individuální výkony. Turnaj nám ukázal, na čem je třeba ještě zapracovat a co zlepšit.

 

  • podpořil kraj vysocina
  • Pivovar Rebel Havlíčkův Brod
  • Hasičská vzájemná pojišťovna