TJ Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Sokol Kobylisy II 25:27 (12:15)

 

Hloupá domácí prohra žen

6.12.2014

Sestava a branky:
Křenková J., Jarošová G. - Kratochvílová M.(2), Kutlvašrová J.(7), Kvasničková A.(1), Burdová N.(2), Svobodová K., Kotanová V., Továrková N.(2), Brožová E.(6), Dubnová M., Součková M.(4), Stejskalová M.(1), Hainzová A.

Předpokládali jsme vyrovnané utkání, ale věřili jsme, že v domácí hale ukážeme zlepšený výkon a podaří se nám zvítězit.
Bohužel hned v první čtvrtině utkání nám hosté z Prahy odskočili na 4:8, 7:11 a musel následovat náš první oddechový čas. Po té jsme se chytli, ale do konce první poloviny jsme dokázali umazat pouze jediný gól. (12:15).
Nástup do druhého dějství byl absolutně jiný než úvod utkání. Holky vlétly na Kobylisy jako lavina a ve 39 minutě jsme poprvé vyrovnali na 17:17 a vše vypadalo dobře. Ve vyrovnanem zbytku utkání se ovšem ukázala zkušenot hráček v řadách Kobylis. Vždy, když jsme skóre utkání dokázali srovnat a měli jsem možnost otočit vývoj v náš prospěch, tak soupeřky trpělivou obranou získaly míč po naší zbytečné chybě a nekompromisně nás ztrestaly. Vývoj skóre jako na houpačce byl až do 51 minuty (22:22). Naše snaha v útoku rychle zakončit vedla ke čtyřem technickým chybám, které soupeřky proměnily ve čtyřbrankové vedení 57 min. (22:26). V posledních dvou minutách jsme sice dokázali upravit stav na 25:27, ale oba body si zaslouženě odvezl soupeř z Prahy.
Technické chyby v postupném útoku a zbrklost nás stáli důležité dva body a naše situace v tabulce 1.ligy je složitější a složitější.

 

  • podpořil kraj vysocina
  • Pivovar Rebel Havlíčkův Brod
  • Hasičská vzájemná pojišťovna