Ženy na dalším turnaji opět třetí.

V sobotu 5.9.2015 odehrály ženy další přípravný turnaj. Tentokrát jsme upořádali turnaj v domácí hale a pozvali jsme dalších pět týmů z 1.ligy.

Hrálo se ve dvou skupinách - A: Havlíčkův Brod, Jindřichův Hradec a Vršovice, - B: Velké Meziříčí, Olomouc B a Most B.

Naše házenkářky vstoupili do turnaje s chutí a soustředěně. V první polovině utkání s Jindřichovým Hradcem jsme neustále vedli a utkání poměrně kontrolovali. Po pauze jsme bohužel z této role naprosto vypadli. Absolutně jsme nezvládali bránit jeden na jednoho a v útoku jsme se nedokázali donutit do kombinace více než dvou hráček. Výsledkem byly nesmyslné ztráty a jednoduché branky našich soupeřek do otevřené obrany. Konečné účtování 25:20 zaslouženě pro Jindřichův Hradec.

Ve druhém utkání proti Vršovicím, to bylo jako přes kopírák. Kavlitní první poločas a polevení ve druhém. Nakonec jsme přes špatnou hru uhájili výhru 27:22. Vybojovali jsme tak druhé místo ve skupině a to znamenalo bol o třetí místo. Soupeřkami nám měli být hráčky z Olomouce.

Po týmové domluvě mezi zápasy, kdy trenér požadoval po hráčkách více bojovnosti, pohybu, agresivity a plnění pokynů, jsme nastoupili na palubovku k našemu závěrečnému zápasu. Hokly vstoupily do utkání jako vyměněné. Olomouc jsme plných 35 minut jasně přehrávali. Výborná obrana, pohyb v útočné fázi, důraz, vše klapalo. Bohužel to co jsme předvedli na palubovce v závěrečných patnácti minutách, bylo špatné. A jen s vypětím všech sil jsme nakonech uhájili výhru o jednu branku 30:29 a získali jsme třetí místo.