DHK Pardubice - Havlíčkův Brod 26:22 (15:9)

 

Ženy opouštějí Český pohár

2.kolo ČP - ženy 

Sestava a branky:
Křenková J. - Továrková N.(2), Kutlvašrová J.(7/3), Kvasničková A.(5), Svobodová K.(1), Kotanová V., Hornová A., Herzánová E., Dubnová M.(3), Kopicová P.(4)

Bohužel pouze v deseti hráčkách (jen 2 spojky) jsme odjeli na utkání do Pardubic. První "ostré" utkání nového soutěžního ročníku jsme moc nezvládli. Nadšeně, bojovně a přesněji hrající domácí hráčky nás nenechaly ani nadechnout a hned v úvodu rozhodly o výsledku celého zápasu. V 15 minutě byl stav již 10:2 a náš celek se teprve začal probouzet ze šoku a zjišťoval, že by utkání mohlo dopadnout velkým debaklem.
Holky trochu zpřesnily hru a pomalu začaly stahovat obrovský brankový rozdíl ve skóre. V 53 minutě jsme dokonce stav zdramatizovali (23:21) a vypadalo to na otevřený závěr utkání. Domácí si, ale vše pohlídali a zaslouženě postoupili. Přejme pardubickým házenkářkám úspěch i v dalším kole ČP.

Opět jsme propadli v úvodnu utkání a pak se snažili vše dohnat. Je to již opakující se situace s níž budeme muset něco dělat. Prvoligoví soupeři nám totiž čas a prostor a vpamatování se a otočení zápasu rozhodně nedají.
Pozitivem tohoto utkání byl úspěšný návrat Aničky Kvasničkové na házenkářské palubovky.

 

  • podpořil kraj vysocina
  • Pivovar Rebel Havlíčkův Brod
  • Hasičská vzájemná pojišťovna