DHK Zora Olomouc "B" - Havlíčkův Brod 28:21 (11:10)

 

Ženy dobře začaly, ale druhá půle jim nevyšla dle představ.

 

Sestava a branky:
Křenková J., Zimová V. - Škrdlová R.(1), Kutlvašrová J.(7), Burdová N., Svobodová K.(1), Kotanová V., Herzánová E., Brožová E., Kratochvílová M.(2), Závišková I.(4), Jůzlová K.(5/1), Kubátová M.(1)

Naše ženy odehrály další kvalitní utkání, ve kterém, ale opět nebodovaly.
V první polovině utkání se na hřišni odehrával naprosto vyrovnaný duel. Na obou stranách výtečně fungovaly obrany v čele s oběma brankářkami. Oba celky se jen těžko prosazovaly do střeleckých šancí. V prvních dvaceti minutách neustále vedly hráčky z Havlíčkova Brodu, ale závěr prvního dějství patřil domácím a výsledkem jejich snahy byl šťastný jedenáctý gól, kterým si zajistili hubené poločasové vedení 11:10.Druhá polovina byla hraná, stejně jako první, ve vysokém tempu. Až do padesáté minuty ale nebyl brankový rozdíl velký a oba týmy měly šanci na konečnou výhru (50min. - 21:18). Buhužel i ve druhém poločase jsme nezvládli závěr a poslední desetiminutovku jsme prohráli 7:3.
V utkání jsme si nechali diktovat taktiku hry domácích a nedokázali jsme se v postupném útoku uklidnit natolik, aby jsme naše šance spolehlivě proměňovali. Bohužel holky, jakmile jsme začali prohrávat, se snažily vše strhnout pouze hrou 1 na 1. A to rozhodně nebyla správná cesta za body z tohoto utkání.
Máme teměř tři týdny, do dalšího utkání v Porubě. V přípravě se budeme snažit vyřešit alespoň některé zjištěné nedostatky ve hře našeho celku. Věřím, že se nám to povede a v Porubě již podáme konstantní kvalitní výkon celých šedesát minut.

  • podpořil kraj vysocina
  • Pivovar Rebel Havlíčkův Brod
  • Hasičská vzájemná pojišťovna