logo

Mužské drama: Havlíčkův Brod - Loko Vršovice - 22:22 (12:11)

20.11.2023

Muži odehráli v neděli po obědě vyrovnané běhavé utkání. Na obou stranách nastoupilo hodně mladých hráčů a házená byla podle toho živelná, rychlá, ale také s velkým množstvím chyb a nepřesných zakončení.

Průběh utkání

V první půli jsme dokázali tahat za delší konec, ale jen opravdu malinko delší. Vedení 12:11 jsme si dokázali vystřelit až dvěma góly v poslední minutě. Bohužel nepřesnou střelbou a technickými chybami jsme darovali ve druhé půlce chlapům z Vršovic vedení a museli jsme hodně makat, abychom dokázali vyrovnat. V závěru jsme dokonce opět otočili skóre v náš prospěch, ale vedení jsme neudrželi. Samotný závěr byl již hodně hektický a chyby na obou stranách palubovky nedovolily ani nám, a ani soupeři rozhodnout zápas.

Výsledkem bylo zasložené dělení bodů za remízu 22:22 (12:11)

Chlapi ukázali některé věci, které bychom chtěli postupně uvést do hry, jako třeba - zlepšená obrana, týmový přístup, snaha o kombinaci v postupném útoku.... Zatím nás hodně trápí nesehranost a koncovka. Vzhledem k věkovému složení týmu se snažíme najít společnou řeč mezi dravými mladíky a zkušenými bardy. Věřím, že jsme nastoupili na správnou cestu a budeme se zlepšovat. Tým má rozhodně potenciál hrát dobrou házenou, která bude bavit hráče i diváky, ale chvilku to bude trvat.

Příští týden pocestuje tým mužů na palubovku do Třeboně - (25.11.2023 -18:00) a poměří síly se třetím týmem současné druholigové tabulky. Snad se nám povede náš výkon opět o malinko posunout a budeme se rvát o výsledek. Držte nám palce.

V neděli 3.12.2023 nás od 16:00 můžete přijít podpořit v utkání v domácím prostředí proti Strakonicím a podzimní sezónu ukončíme dohrávaným zápasem v Dolní Cerekvi v neděli 10.12.2023 od 18:00.