logo

Turnaj žen v Jindřichově Hradci

27.08.2023

V sobotu a neděli 26. a 27. srpna odehrál ženský tým přípravný turnaj v Jindřichově Hradci. Turnaj byl kvalitně obsazen. V sobotu se rozehrála utkání v obou skupinách, na naše ženy čekal nejprve domácí soupeř.

Proti týmu Jindřichova Hradce jsme nastoupily v částečně obměněné sestavě oproti úternímu prvnímu kolu ČP. První poločas jsme se snažily držet tempo zápasu, i přes to jsme na konci ztrácely 4 branky. Na začátku druhého poločasu jsme velmi polevily v obraně, i když jsme se ke konci utkání trochu vzpamatovaly, s výsledkem už to moc nepohnulo (27:39).

Druhé utkaní nás čekalo proti extraligovému týmu DHC Plzeň. Bohužel do tohoto zápasu jsme částečně nastoupili odevzdaně, a tak jsem i hrály. Soupeř byl sice lepší, ale i tak se s ním dala hrát pěkná házená. Ale krom pár vzpamatovaných momentů, jsme pěknou házenou hrát nechtěly. Utkání skončilo výsledkem 20:47.

V neděli na nás čekalo „repete“ se soupeřem z Pardubic. Tragický výkon se nesl po celý zápas, v jeden moment jsme prohrávaly i o 6 branek (6:12). Až v závěru utkání jsme se na soupeře dotáhly a výsledek zvrátily ve svůj prospěch (32:29).

Celý turnaj nám ukázal jednu zásadní věc, pokud ke každému zápasu nebudeme přistupovat tak, že chceme nechat na palubovce 100 %, daleko se nedostaneme.