logo

Napínavá bitva v Jindřichově Hradci: soupeř zvítězil 32:27

21.11.2023

Házenkářské utkání mezi týmy Jindřichova Hradce a Havlíčkova Brodu přineslo dávku emocí a vzrušení. Oba týmy žen se střetly v dramatickém souboji. Nakonec domácí tým Jindřichova Hradce odešel vítězně s konečným výsledkem 32:27.

Průběh utkání

Začátek utkání patřil spíše domácímu týmu, který se chopil vedení. Ovšem házenkářky Havlíčkova Brodu začaly rychle reagovat, a výsledek se začal vyrovnávat. Vyrovnanost provázela utkání po celý zbytek prvního poločasu, do přestávky odcházel Hradec pouze s náskokem 1 branky. V tomto duchu se nesl i druhý poločas, kde jakékoliv lehké vedení bylo ihned dotaženo. Až v závěru utkání, od 50. minuty zápasu, došlo k výraznějšímu náskoku domácího týmu, na který se nám již nepodařilo zareagovat. Utkání tak nakonec skončilo šťastněji pro tým Jindřichova Hradce.

Závěrečné slovo trenérky Jůzlové: „Utkání to bylo dobré, až na naši koncovku v závěrečných minutách, musím holky pochválit, makaly a bojovaly. Rozhodně nebyla nouze o krásné gólové akce, napínavé souboje a výborné brankářské zákroky. Pokud vydržíme takto makat po celou dobu utkání, můžeme bojovat o body s kterýmkoli soupeřem.“

Sestava a branky: Doležalová, Hejkalová – Brožová (8), Kudlová (7), Kroufková (4), Mainerová (2), Bouchnerová (2), Kohoutová (1), Slavíková (1), Sýkorová (1), Labská (1), Ďásková, Musilová, Pelikánová

Pozvánka na 1. ligu žen: Večer v neděli 3.12. od 18:00 začne na naší domácí polubovce poslední utkání podzimní části zimní sezóny. Přijďte naše ženy podpořit a pomoci jim k získání potřebných bodů.