logo

Společná letní soustředění žen a dorostenek

18.08.2023

Oba týmy dorostenek a tým žen zahájily svou intenzivní letní přípravu společným venkovním tréninkem na konci července, po kterém následoval odjezd na kondiční soustředění do Orlických hor.

Letní příprava žen a obou týmů dorostenek začala společným venkovním tréninkem 31. července, kde holky začaly lehkým výběhem a trochou posilování. Po delší pauze bylo nejdříve nutné se opět trochu seznámit s tréninkovým procesem.

Hned v úterý 1. srpna odjely týmy na společné kondiční soustředění do Říček v Orlických horách, které trvalo až do neděle 6. srpna. Zde čekal holky pestrý program a spousta tréninků, které se je snažily, co nejlépe připravit na další část letní přípravy. Kromě samozřejmého běhu a posilování, holky navštívily i plavecký bazén a vyrazily na pěší túru.

Po dvou dnech odpočinku týmy navázaly dopoledními a odpoledními tréninky, které zakončilo víkendové herní soustředění. Na něm si holky konečně znovu osahaly míče a lepidlo, a pustily se po hlavě do herních akcí. V dalším týdnu proběhla přátelská utkání se Sokolem Vršovice. Nejprve ve středu 16. srpna v Ledči nad Sázavou sehrály své utkání dorostenky a o dva dny později zavítal ženský tým Vršovic k nám do Brodu. Vršovicím tímto děkujeme za skvělou prověrku před začátkem sezóny. Na oba týmy čeká ještě spousta tréninků a zábavy, dorostenky zavítají na přípravný turnaj do Otrokovic, ženy do Jindřichova Hradce. První „ostré“ utkání letošní sezóny čeká ženský celek 22. srpna od 18:00 proti Pardubicích na soupeřově půdě.

Holkám držíme v další části přípravy palce a snad budou pokračovat v úsilí a docházce minimálně tak dobře, jako v první polovině srpna!

R.E.